Skip Navigation or Skip to Content
logo
Organisatie

Dit is ons team

Schooljaar 2022-2023

  • Directeur
    René Rooijakkers (ma, di-ochtend, wo, do, vr-middag)
    e-mail: rrooijakkers@verdi.nl
  • Intern begeleider groepen 4, 5, 6 en 8
    Natasja v. Hedel (ma, do)
    e-mail: nbiemans@verdi.nl
  • Intern begeleider groepen 1, 2, 3, 7 en 7-8
    Nicky Raaijmakers (ma, di, wo)
    e-mail: nraaijmakers@verdi.nl
  • Groep 1
    Silvie Slaats (ma, vr)
    e-mail: sslaats@verdi.nl
    Yarik Schets (di, wo, do)
    e-mail: yschets@verdi.nl
  • Groep 1-2A
    Meriam v.d. Velde (ma, di, do, vr),
    e-mail: mvdvelde@verdi.nl
    Nicky Raaijmakers (wo)
    e-mail: nraaijmakers@verdi.nl
  • Groep 1-2B
    Sanne Hulsen (di, wo, do)
    e-mail: shulsen@verdi.nl
    Yarik Schets (ma, vr)
    e-mail: yschets@verdi.nl
  • Groep 3
    Mirjam van de Elsen (ma, di),
    e-mail mvkemenade@verdi.nl
    Petrie Vervoort (wo, do, vr)
    e-mail  pvervoort@verdi.nl
  • Groep 4
    Imke van Oirschot (do, vr)
    e-mail: ivalphen@verdi.nl
    Maartje Fleuren (ma, di)
    e-mail: mdijkstra@verdi.nl
  • Groep 5
    Gerdie van Diessen (ma, di, wo)
    e-mail: gvberkel@verdi.nl
    Hélène v. Hugten (do, vr)
    e-mail: hvlieshout@verdi.nl
  • Groep 6
    Hilde Kiggen (ma, wo, do, vr)
    e-mail: hkiggen@verdi.nl
    Petrie Vervoort (dir)
    e-mail  pvervoort@verdi.nl
  • Groep 7A
    Janneke Schaap (ma, do, vr),
    e-mail: jvwezel@verdi.nl
    Christine Groenen (di, wo)
    e-mail: ccoppelmans@verdi.nl
  • Groep 7B-8B
    Kirsten Vorstenbosch (ma t/m vr)
    e-mail: kvorstenbosch@verdi.nl
  • Groep 8
    Pieter v. Oirschot (ma t/m vr)
    e-mail: pvoirschot@verdi.nl
  • Onderwijsassistent
    Linda van Summeren (ma, di, do, vr)
    e-mail: lvsummeren@verdi.nl
  • Administratie
    Doriene Eijkemans (di-middag, do-ochtend)
    e-mail: dvdberg@verdi.nl
  • Conciërge
    Rob Vervoort (di, wo, do, vr)
    e-mail: rvervoort@verdi.nl
  • Huishoudelijke dienst
    Samira Vuckovic
    Sladana Knezevic

"Actief, betrokken en eigentijds leren"